52
Blog

Moller's Blog

Ana Sayfa > Blogger Dostlarımıza Özel “Neden Möller’s” Kampanyası Başladı!

Blogger Dostlarımıza Özel “Neden Möller’s” Kampanyası Başladı!

Möller’s Omega 3’ü çocuğunuz veya kendiniz için kullanıyor musunuz? Cevabınızın “Evet!” olduğunu duyar gibiyiz. Peki piyasada bunca balık yağı markası varken, Möller’s Omega 3’ü sizin için ayrıcalıklı kılan ne? Kısacası; Neden Möller’s?Siz blogger dostlarımıza özel olarak kurguladığımız bu kampanyada hem takipçileriniz bilgilenecek, hem de yazıları ilk 10’a girecek blogger dostlarımız birbirinden güzel hediyeler kazanma şansına sahip olacak!Siz de blogunuzda Möller’s Omega 3’e ilişkin deneyimlerinizi içinizden geldiği gibi takipçilerinizle paylaşın, en çok yorumu alan yazıları ödüllendirelim! Takipçilerinizin ve jürimizin değerlendirmesi ile birinci seçilecek olan blogger dostumuz Microsoft Lumia 535 akıllı telefona sahip olacak!Blogunuzda yayınlayacağınız “Neden Möller’s” konsepti altında ürettiğiniz içeriklerinizin linkini Facebook hesabımızdan özel mesaj yoluyla veya e-posta aracılığıyla bize gönderin, kampanyamıza katılın! Birbirinden Güzel Hediyeler Sizleri Bekliyor!

 • İlk 10’a giren blogger dostlarımıza Taşınabilir Mini Hoparlör
 • Üçüncü olan blogger dostumuza Selfie Çubuğu
 • İkinci olan blogger dostumuza Dijital Fotoğraf Çerçevesi
 • Birinci olan blogger dostumuza ise Microsoft Lumia 535 Akıllı Telefon

Nasıl Katılırım?Kampanyamıza katılmak için en az 1 aydır yayında olan bir blog sahibi olmanız yeterli. Blogunuzda “Neden Möller’s” sorusuna yanıt verebilecek nitelikte, bilgilendirici ve kişisel deneyimlerinizi aktaran içeriğinizi hazırlayın ve yayınlayın; içeriğinizin linkini Facebook hesabımızdan özel mesaj yoluyla veya e-posta aracılığıyla bize gönderin, kampanyamıza katılın! Kazananlar Nasıl Belirlenecek?“Neden Möller’s” konseptiyle hazırladığınız içerikleriniz blogunuzda yayınlanmaya başladıktan sonra kampanyanın son gününe dek takibimizde olacak. Blogunuzda yayınladığınız yazının altına gelen yorumlar ilk 10’u belirleyecek! En çok yorum alan yazılar ödül almaya hak kazanacak.En çok yorum alan ilk 10 içerik ve bu içeriklerin sahibi olan blogger dostlarımız, jürimiz tarafından değerlendirilmeye alınacak. Jürimizin kararıyla ilk 3 belirlenecek ve duyurusu yapılarak hediyeleri gönderilecek.Beş kişiden oluşan jürimiz, farklı kriterlerdeki değerlendirmelerini Pazarlama Müdürü, Eczacı, Gazeteci, Dijital İletişim Uzmanı ve Blogger gözüyle ortaya koyarak, hazırlanan içeriklere 1 ila 100 arasında puan verecektir. Kurallar ve Şartlar Nelerdir?

 1. Blogunuz en az 1 aydır yayında olmalıdır.
 2. 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.
 3. Blogunuzdaki yazılar yorumlara açık olmalıdır.
 4. Kampanyaya katılmak isteyen bloggerlar, başvurularını 25.05.2015 - 30.06.2015 tarihleri arasında yapmış olmalıdır. Kampanyaya katılan içeriklerin değerlendirmeye alınabilmesi ve ödüllerin kazananlara iletilebilmesi için en az 10 blog içeriğinin başvuru yapmış olması gerekmektedir.
 5. Blogunda “Neden Möller’s” konseptli yazısına en çok yorumu alan 10 blog, Möller’s Jürisi tarafından 10.07.2015 tarihinde değerlendirmeye alınacaktır. Kampanyada çekiliş veya piyango usulü bir uygulama olmayacaktır.
 6. Jüri değerlendirmesi sonrasında ilk 10’a giren blog içerikleri 15.07.2015 tarihinde Möller’s Web Sitesi’nde yer alan blog üzerinde açıklanacaktır.
 7. İkinci jüri değerlendirmesi sonrasında ilk 3’e giren blog içerikleri ise 20.07.2015 tarihinde Möller’s Web Sitesi’nde yer alan blog üzerinde açıklanacaktır.
 8. Kampanyaya Möller’s çalışanları ve/veya 1. derecede yakınlık derecesi bulunanlar katılamazlar.
 9. Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.
 10. Üretilecek olan içerikte Möller's Web Sitesi mollers.com.tr’ye link verilmiş olan yazılar ek puan kazanacaktır.
 11. Blogger dostlarımıza özel olarak kurguladığımız “Neden Möller’s” kampanyasına katılmış olan blogger dostlarımızın hazırladığı yazılar, söz konusu blogun linki de verilerek, eş zamanlı olarak Möller’s Web Sitesi’nde yer alan resmi blogumuzda da yayınlanacaktır.
 12. Möller’s, verilecek olan ödüllerde değişiklik yapma hakkını ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 13. Kampanyanın bu şartlarını yerine getirmeyen, hile yapıldığı tespit edilen, sahte yorum kullanılan veya illegal olduğu tespit edilecek aday blog içeriği değerlendirmeye alınmayacaktır.
 14. Tüm katılımcılar 14 maddeden oluşan kampanya kural ve şartlarını kabul etmiş sayılır.

 Şimdiden teşekkürler!Möller’s Omega 3Web: Facebook: www.facebook.com/mollersomega3turkiyeTwitter: www.twitter.com/mollersomega3Instagram: www.instagram.com/mollersomega3

Sorularınızı whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz. WhatsApp