57
Blog

Moller's Blog

Ana Sayfa > "Neden Möller's" Kampanyamızda Dereceye Giren Blogger Dostlarımız

"Neden Möller's" Kampanyamızda Dereceye Giren Blogger Dostlarımız

Blogger dostlarımıza özel olarak kurguladığımız bu kampanyada hem takipçilerimiz bilgilendi, hem de Möller’s Omega 3’e ilişkin deneyimlerimiz paylaşıldı.Jürimiz, blogger dostlarımızın hazırladığı blog içeriklerini titizlikle inceledi ve dereceye giren 10 blog içeriğini açıkladı.

Lütfen dikkat: Bu liste alfabetik olarak düzenlenmiş olup, blogger dostlarımız arasındaki sıralamayı göstermemektedir. Burada yalnızca ödül almaya hak kazanan blogger dostlarımızın isimleri yer almaktadır. İlk 3'e giren blogger dostlarımızın isimleri bu isimler içerisinden seçilecek ve büyük ödüller için 20 Temmuz 2015 Pazartesi günü bilgilendirme yapılacaktır.

"Neden Möller's" Kampanyamıza Katılan ve Dereceye Giren Blogger Dostlarımız:(Alfabetik olarak düzenlenmiştir)- Ahmet Bekirhanlı- Arzu Batur- Ayşe Betül- Canan Zerkinli- Fatma Doğan- Melis Hasırcı Tezcan- Oğuz Akdeniz- Reyhan Karahan- Umut Sükran- Yunus ErsoyKampanyamıza katılan tüm blogger dostlarımıza teşekkür eder, dereceye giren blogger dostlarımızı kutlarız. İlk 3'e giren blogger dostlarımızın isimleri bu isimler içerisinden seçilecek ve büyük ödüller için 20 Temmuz 2015 Pazartesi günü bilgilendirme yapılacaktır.

Sorularınızı whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz. WhatsApp