61
Blog

Moller's Blog

Ana Sayfa > Sıcak yaz günlerinde Möller’s denizinde balığa çıkın, Möller’s Omega 3 kazanın!

Yazar : Ferhat MISIRLI

Sıcak yaz günlerinde Möller’s denizinde balığa çıkın, Möller’s Omega 3 kazanın!

Möller’s denizinde balığa çıkın

Avrupa'nın lider balık yağı markası Möller's Omega 3, bu sıcak yaz günlerinde sizleri Möller's denizine davet ediyor!

Balık Avı oyununa Facebook hesabınızla güvenli bir biçimde giriş yapın, sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurun, 31 Ağustos 2015'e kadar Balık Avı oyununda en çok puanı toplayan ilk 3 kişiden biri olun, Möller's Omega 3 balık yağı kazanın!

Balık Avı Nedir?

Balık Avı, Möller's Omega 3'ün sizler için hazırladığı, Facebook üzerinden çevrimiçi olarak oynanabilen eğlenceli bir oyundur. Oyundaki amaç, denizdeki balıkları ve vitaminleri en hızlı şekilde yakalarken, zehirli balıklardan kaçmak ve sonuçta en yüksek puanı toplamaktır.

Nasıl Katılabilirim?

1. Oyunu açın.2. Bilgisayarınızda Adobe Flash Player'ın yüklü olması gerekmektedir. Sayfa açıldığında bu konuda bir uyarı alırsanız, Adobe Flash Player anasayfasından en güncel sürümünü bilgisayarınıza kurabilirsiniz.3. Facebook hesabınıza giriş yapmadıysanız, giriş yapmanız istenecektir. Bu adım son derece güvenlidir ve Balık Avı, Facebook üzerinde yer alan onaylı uygulamalardan biridir.4. Facebook, uygulamaya izin verip vermediğinizi soracaktır, güvenle izin verebilirsiniz.5. Yarışmaya katılabilmek ve oyunda topladığınız puanların değerlendirmeye alınabilmesi için sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak kaydetmeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bilgiler üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Nasıl Oynarım?

1. "Oyuna Başla" butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz.2. Kayığı hareket ettirmek için sağ ve sol ok tuşlarını kullanabilirsiniz.3. Oltanızı suya atmak için aşağı ok tuşunu, toplamak için ise yukarı tuşunu kullanabilirsiniz.4. Morina balığı +120 puan ve A, E, D vitaminleri +40 puan kazandırırken, zehirli balık ise -50 puan kaybettirmektedir.5. Tüm aşamaları geçtiğinizde aldığınız toplam puan veritabanımıza kaydedilecek ve en çok puan alan ilk 3 kişiden biri olduğunuz size e-posta adresiniz aracılığıyla iletilecektir.

Yarışma Kuralları

1. Yarışmaya katılabilmek için sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak doldurmuş olmanız gereklidir.2. En çok puan alan ilk 3 kişi, 2 Eylül 2015 Çarşamba günü Möller's Blog üzerinden duyurulacak ve söz konusu üç yarışmacıyla temasa geçilerek hediyeleri gönderilecektir.3. Yarışmada hile yapıldığı tespit edilirse, kazanılan puanlar değerlendirmeye alınmayacaktır.4. Yarışmaya aynı kişi birden çok kez katılma hakkına sahiptir. Bu durumda yarışmacının en çok kazandığı puan değerlendirmeye alınacaktır.5. Yarışma, 31 Ağustos 2015 Pazartesi günü saat 23.00'a dek devam edecektir. 

Möller's denizinde aile boyu eğlenirken kazanmaya hazır mısınız?

Bol şanslar!


Diğer Blog Yazıları
/Media/Uploads/blog_20210303.png
01
Ara
Möller's Omega-3 Blog

Türkiye’de Balık Tüketimi

<h1><strong>T&uuml;rkiye&rsquo;de Balık T&uuml;ketim Oranları</strong></h1><p>T&uuml;rkiye balık&ccedil;ılık konusunda z

Yazar: Möller's Editör Devamını Oku
Devamını Oku
/Media/Uploads/Ekran-Resmi-2015-03-24-15.09.22-600x300.png
25
Kas
Möller's Omega-3 Blog

Çocuklara Balığı Nasıl Sevdirebilirsiniz?

<h1>&Ccedil;ocuğunuz Balık Yemiyor Mu?</h1><p style="text-align: justify;">&Ccedil;ocuklarda bazı zamanlar balıklara kar

Yazar: Möller's Editör Devamını Oku
Devamını Oku
/Media/Uploads/108-balik-enler-600x300.png
22
Kas
Möller's Omega-3 Blog

Aralık Ayında Tüketilen Balıklar

<h1>Aralık'ta T&uuml;ketilen Balıklar</h1><p>Balık t&uuml;ketimi s&ouml;z konusu olduğunda bulunduğunuz aydaki <strong>m

Yazar: Möller's Editör Devamını Oku
Devamını Oku
Sorularınızı whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz. WhatsApp